antycorupcia1

На сайті Генеральної Прокуратури опублікували кілька електронних адрес, куди всі зацікавлені можуть надіслати наявну інформацію про недоброчесність та корупцію прокурорів, які зараз проходять переатестацію https://www.gp.gov.ua/ua/news.html… ( якщо комусь треба ).
Ми з задоволенням допоможемо в перезагрузці (заодно подивимось чи це все серйозно). Наші юристи закинули всі дані про фабрикування моєї кримінальної справи, прокурором ублюдком на призвіще Лукашенко (на замовлення ще одного ублюдка на призвіще Бровді), а заодно попросили проаналізувати майновий стан цього «вора в законі», в контексті закону про незаконне збагачення!!!

Лукашенко Олександр Олександрович – заступник начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності – начальник управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України!

Чотири будинки загальною площею 1285 м², 8 квартир, 3 автомобілі та декілька земельних ділянок – саме стільки майна можна побачити у декларації цього «законника».

Олександр Олександрович почав працювати в Генеральній прокуратурі у 2003 році. Відомо, що у 2007 році його призначили начальником відділу нагляду за додержанням законів при провадженні ОРД, досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів органами Державної фіскальної служби України.

У 2011 році Олександр Лукашенко зайняв посаду заступника начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності – начальника управління нагляду за додержанням законів СБУ та Державною прикордонною службою України.
Вже після Революції Гідності, у 2015 році, Олександра Олександровича призначилиначальником відділу нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України. А ще через рік він отримав посаду заступника начальника Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності – начальника управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України.

Дружина прокурора Ірина Миколаївна Лукашенко займається підприємництвом. Відомо, що вона має право на зайняття адвокатською діяльністю. Також у прокурорській декларації можна побачити, що Ірина Миколаївна є власником 33,3% словацької компанії «Allе Trade s.r.o.». Ця компанія була заснована 3 березня 2016 року та надає абсолютно різні послуги: від сільськогосподарського виробництва до упакування речей, доставок і т.п. Засновниками цієї компанії є сама Ірина Лукашенко, Елеонора Цибан із Києва та Ольга Фоміна із Білорусі. Усі троє вклали по 1665 євро до статутного капіталу.
Також Ірина Миколаївна Лукашенко зареєстрована як ФОП та займається послугами з надання майна в оренду та діяльністю у сфері права.
Крім бізнесу в Словаччині, дружина прокурора має там і нерухомість, також там проживає її син, однак про це ми розповімо пізніше.
В декларації Олександра Лукашенка вказано що за 2013, 2015 та 2016 роки Олександр Олександрович заробив 974 тис. грн. Ще 967 тис. грн він отримав від продажу рухомого майна. Його дружина, яка займається бізнесом, заробила 2,3 млн грн. До речі, прокурор також забув внести дохід від продажу майна як інформацію про суттєві зміни, що є прямим порушенням закону, однак, це не єдине про що забув вказати Олександр Лукашенко…
З 2014 року безпосередньо у власності Олександра Лукашенка є будинок площею 307 м² у селі Софіївська Борщагівка, що поблизу Києва. Як вказав у своїй декларації прокурор, придбав він його за 1,3 млн грн та ще 169 тис. грн прокурор заплатив за землю. На сайтах продажу нерухомого майна подібний будинок на цій вулиці коштує біля 8 млн грн.
Також прокурор Олександр Лукашенко володіє двома квартирами в Києві. Одна, площею майже 40 м², коштує 319 тис. грн, а інша, на 31 м², обійшлася йому в 5 гривень. Також Олександр Олександрович задекларував земельну ділянку в Віті-Поштовій.
Решта нерухомого майна належить дружині прокурора – Ірині Миколаївні Лукашенко. Розпочнемо із будинку, який вона придбала у 2016 році. Площа цього житла 288 м² та розташоване воно в Києві, на вулиці Хохлова Костянтина. У витязі із Державного реєстру прав на нерухоме майно вказано, що цей будинок Ірина Миколаївна отримала на підставі договору купівлі-продажу. І тут найцікавіше, адже придбала його пані Ірина всього лише за 10 тис. грн (34 грн за метр квадратний).
За декількасот метрів від вищезгаданого будинку розміщений ще один маєток Ірини Миколаївни. Його загальна площа 405 м². Розташований маєток на вулиці Юрія Лаврова, а його вартість не вказана.
Та і це не всі будинки дружини прокурора. Ще один розташований у с. Микуличин, поблизу міста Яремче в Карпатах. Як ми можемо побачити із декларації прокурора, Ірина Миколаївна є власником 70% цього маєтку, а решта 30% належить Мельничук Ользі Романівні – дружиніпрокурора Івано-Франківської області Мельничука Валерія Івановича. Сьогодні цей будинок слугує готелем та називається «Inn ZatishOK». Площа цього маєтку 288,5 м², хоча в декларації вказаний розмір будинку – 285 м².
Незважаючи на те, що готель придбаний дружиною прокурора лише два роки тому, вона не змогла згадати вартість цього майна. Утім, з огляду на талант дружини прокурора задешево купувати нерухомість, ми не сумніваємося, що і за цей готель вона також не переплатила зайвого.
Вид діяльності Ірини Лукашенко як фізичної особи-підприємця не передбачає право ведення готельного бізнесу, втім, дозволяє здавати в оренду об’єкти нерухомості. Натомість її бізнес-партнерка та дружина прокурора з Івано-Франківська не декларує жодних доходів від наявної у неї частки готелю.
Крім будинків, Ірина Лукашенко задекларувала 4 квартири в Києві загальною площею 148 м². І тут дружина прокурора знову продемонструвала талант вигідно купувати нерухомість, адже загальна вказана вартість цих квартир лише 500 тис. грн.
Також Ірина Миколаївна має у власності квартиру в Словаччині на 95 м², яку придбала у 2016 році, однак прокурор знову забув вказати вартість нерухомості. Беручи до уваги те, що ця квартира придбана у звітному році, приховування її вартості є порушенням Закону про запобігання корупції. Також у Києві Ірина Лукашенко має ще одну квартиру, площею 141 м², яка поки що будується.
Не менш цікавим є і автопарк родини прокурора. Судячи з декларації, сам прокурор Олександр Лукашенко немає не тільки власного авто, а й прав користування автомобілями дружини. Натомість Ірина Миколаївна знову продемонструвала вміння купувати елітне майно задешево: у 2016 році вона придбала Jaguar XF 2010 року випуску, заплативши за нього 10 тис. грн, при цьому вартість даного автомобіля на сьогодні становить щонайменше 23 тис. дол. або більше 600 тис. грн. Ще одним надбанням дружини прокурора у 2016 році став автомобіль Audi Q3 2011 р. в. Раніше, у 2012 році, пані Ірина придбала новенький Land Rover Freelander 2 за 380 тис. грн.
Тож, як бачимо, майна у родини прокурора досить багато. Тільки будинків у Олександра та його дружини Ірини – 4, а їхня сумарна площа 1285 м². Можливість придбати таку кількість майна за ринковими цінами важко пояснити навіть чималими доходами дружини. Укотре згадаємо талант дружини прокурора вкрай вигідно купувати майно, також вартість частини придбаного в 2015-2016 роках майна прокурор Лукашенко не зміг зазначити. Усе це, може говорити про намагання Олександра Лукашенка та його родини приховати дійсну вартість майна, походження якого вони не можуть пояснити.

Більше информації на порталі Антикор: https://antikor.com.ua/…/207507-shcho_voni_sobi_narozsliduv…

Коментувати