antycorupcia1

325149e-sheremetЦей ГПУ- шний прокурор ублюдок Лукашенко і по моїй справі відзначився – інтенсивно в парі з керівництвом Головного Слідчого Управління поліції фабрикували матеріали кримінального провадженння на замовлення рейдерів! Тепер і по справі Шеремета! P.S. Той об’єм матеріалів, які мої адвокати передали в генеральну інспекцію ГПУ по цьому корупціонеру, не міг залишити шансів на подальше перебування в структурі… думаю таких «вдячних» як я є багато!
Джерело: https://www.pravda.com.ua/news/2019/12/20/7235431/

Прокурор у справі Шеремета не пройшов переатестацію

П’ятниця, 20 грудня 2019, 13:35

Начальник Управління нагляду за дотриманням законів Національною поліцією Генпрокуратури Олександр Лукашенко, який підписав підозри у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, не пройшов атестацію.

Джерело: сайт ГПУ, адвокат Костянтин Татарченко (захисник підозрюваного у вбивстві Шеремета Андрія Антоненка) у Facebook, джерела УП

Дослівно ГПУ: “Оприлюднюються результати атестації прокурорів за підсумками проведення кадровими комісіями співбесід 19 грудня 2019 року… Лукашенко Олександр Олександрович – неуспішно”.
325149e-sheremet2

Деталі: Раніше адвокат Татарченко оприлюднив текст підозри Антоненко, підписаний Лукашенком.
325149e-sheremet3

Те, що саме Лукашенко вів справу Шеремета і підписував у ній підозри, підтвердили і джерела УП.

Наразі, за словами співрозмовника “Української правди”, у справу мають залучити нового прокурора.

УП звернулася до генпрокурора Руслана Рябошапки з питанням, що буде далі зі справою вбивства Шеремета.

Раніше повідомлялось, що начальник управління нагляду ГПУ за додержанням законів Національною поліцією Олександр Лукашенко спромігся придбати квартиру у Києві за 5 гривень, а його дружина – будинок на майже 300 м² за 10 тисяч гривень.

Коментувати