Проект будинку по вл. Гойди

На засіданні архітектурно-містобудівної ради обговорили питання про будівництво багатоквартирного житлового будинку зі вбудованими приміщеннями комерційного призначення та готельним комплексом на вулиці Гойди б/н. Зокрема, розглянули ескізні пропозиції архітектурних рішень об’єкта, котрі викликали хвилю обурення псевдоактивістів у мережі Фейсбук. Перший заступник міського голови Іван Волошин на своїй сторінці у ФБ висловив свою позицію:

«Вже другий день спостерігаю у мережі ФБ планову роботу з генерування істерики в стилі “всЬо пропало” від групки ”бездельників-патріотів” (пов’язаних тим чи іншим способом з партією ЄЦ) по темі будівництва кількох нових об’єктів в Ужгороді.

Хвилювання про зовнішній вигляд нашого міста з боку активістів, орієнтованих на Мукачево, – це дуже похвально ☺, але не переконливо, особливо якщо проїхатись Мукачевом☺. Розчаровує лише те, що спільнота дуже легко піддається різного роду маніпуляціям та дає себе втягувати в ці процеси, тим самим створюючи ілюзію масовості обурення. Ці прийоми від всяких хаятових, диб, німців і т. д. (які в переважній більшості не є ужгородцями) вже неодноразово використовувалися для політичної обструкції опонентів мукачівського клану. Приклад — площа Народна, реконструкцію якої ініціював Ледида, проектував архітектор В.Павлей, а також кілька інших проектів. Потрапив під приціл і я (в питанні проекту будівлі Апріорі та Корони). Можна багато ще чого написати, але шкода часу! Коротко по темі: проект на фото НЕ погоджений головним архітектором! Містобудівельна рада вказала на недоліки та рекомендувала допрацювати! Все інше – маніпуляції (протокол ради надаю)».

P. S. «Чи є проблеми із забудовою в нашому місті? – Так є. Чи треба з цим боротися? – Так треба! Чи потрібна громадська активність в цьому питанні і допомога? Так потрібна! Чи бракує професіоналізму в наших спеціалістів? Так бракує! Чи є в нас профі архітектори? Так є, але знакових проектів у них чомусь замало! Чи треба зважати на псевдоактивістів-пристосуванців? Ні не треба! Чи треба спільними зусиллями робити спроби покращити місто та вирішувати проблеми без зайвого галасу? Так треба! Чи подобається мені даний проект? Ні, не подобається!»

Коментувати