Фасад ЗОШ №9 обкладають пінопластом

Наприкінці червня фасад історичної будівлі ЗОШ № 9 м. Ужгорода почали обкладати пінопластом. Виявивши це, перший заступник міського голови Іван Волошин висловив обурення на своїй сторінці у ФБ:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Фасад історичної 9-ї школи обліплюють пінопластом! «Красіво» та дешево (не для бюджету) і, мабуть, встигнуть до виборів! Вийду з відпустки, задам кілька питань відповідальним особам:

1. Хто виграв тендер на проведення реставраційних робіт (чи проводився тендер?).

2. Чи в технічній документації (проекті) по відновленню фасаду вказаний такий матеріал, як пінопласт.

3. Чи проводилася державна експертиза проекту; якщо проводилася, чи погоджений такий матеріал, як пінопласт.

4. Який бюджет проведення робіт по відновленню історичної будівлі».

Івана Волошина підтримали в коментарях інші відвідувачі соцмереж, висловивши здивування з приводу функціональності «пінопластової ліпнини», адже йдеться про старовинну цегляну будівлю з майже метровою товщиною стін тощо.

Оскільки проблема нагальна, Іван Волошин, ще перебуваючи у відпустці, з’ясував відповіді на поставлені запитання:

«Все, що вдалося з’ясувати стосовно даної ситуації в телефонному режимі:

1. Тендер не проводився.

2. Роботи проводить фірма “Пантеон” (власник – батько кума і однокласника В.Чубірка Саші Пантелеймонова).

3. Бюджет біля 1 млн грн (сума буде точніша.

4. В проекті описана технологія відновлення фасаду – “цементно-піщана суміш”, жодного пінопласту не передбачено і не може допускатися в принципі.

5. Станом на зараз (не дивлячись на вихідний день) вже істерично “озадачили” спеціалістів ВКБ, щоб ті терміново придумали, як нормально пояснити банальне здешевлення робіт (розкрадання), і щоб ніхто не постраждав згідно КК України.

6. В 2012 році роботи почав проводити один із соратників Чубірка (партієць ЄЦ), роботи призупинили, органи, МВС порушили кримінальну справу по розкраданню бюджетних коштів (справа зараз у суді). Дежавю? Тепер замінили на Пантеон!

P.S. окремо для Чубірка: я не займаюся згідно функціональних обов’язків архітектурою та відділом капітального будівництва, але це не буде перешкодою, щоб вам, балогівсько-єцовським мародерам, давати по руках за такі “реставрації”!».

Для довідки: НВК “Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів” розміщений на пл. Шандора Петефі (колишня площа Возз’єднання) № 15 в будівлі, яка віднесена до архітектурних пам’яток Ужгорода (споруджена 1885 року).

Відповідно до рішення Ужгородського міськвиконкому № 278 від 21 червня 1960 року будівля була передана відділу освіти під школу №9.

До теми:

Пінопластова ліпнина на історичній ЗОШ №9 – справа рук кума голови облради В.Чубірка

Коментувати