Іван Волошин з Володимиром Павлишинцем

Перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин виїхав на площу Лаборця. Зустрівся з жителями міста, які самостійно організувалися задля відновлення місцевого скверу. Один із активістів Володимир Павлишинець розповів Івану Волошину про їхню роботу, зазначивши: «Якщо люди самі не захочуть жити в чистоті і порядку – нічого не вийде, і ніякі суботники не допоможуть. Прикладів сказаному – багато. Це й поламані сакури, й недопалки та непотріб, кинуті повз смітник».

Іван Волошин з Володимиром Павлишинцем

Іван Волошин з Володимиром Павлишинцем

Враженнями від нового знайомства перший заступник міського голови поділився на власній сторінці у Facebook. Зокрема зазначив, що таких людей влада має носити на руках, й пообіцяв наступного тижня спробувати долучити до робіт комунальні підприємства.

До вашої уваги повна версія допису Івана Волошина у Facebook та присвячений події відеосюжет:

«Є шанс у Ужгорода!!! Вчора поспілкувався з ужгородцями, які без зайвого галасу, без оголошення суботників та без рекламних фотосесій щоденно працюють над відновленням скверу на площі Лаборця. Володя Павлишинець спільно з сусідами вкладають у ці роботи не тільки свій вільний час і сили, а й власні кошти. Як на мене, якраз такі приклади і мають бути орієнтиром і прикладом для наслідування для всіх інших жителів (які чекають, що для них хтось щось зробить). Окремо хочу сказати, що влада має на руках носити таких громадян. На жаль, у нас сьогодні інші пріоритети у керманича (на відео його також згадали і передали привіт).

P. S. Наступного тижня спробую долучити комунальні підприємства до пришвидшення робіт, а також запрошу активістів допомогти».

Коментувати