Тренування Євгена

На жаль, найчастіше битви з власною лінню залишаються програними. А саме здатність боротися зі своїми слабкостями робить нас сильними. «Перемагай себе і виграєш тисячі битв», – казав Будда. На своїй сторінці у мережі Фейсбук Іван Волошин згадав повчальну й мотиваційну історію, яка могла би мати щасливий кінець, але не склалося:

«Історія з життя. Два роки тому в одному з моїх закладів працював офіціантом молодий хлопець на ім’я Женя. У свої 18 років мав занадто багато зайвої ваги (130 кг), що не могло не відображатися на результативності роботи, яка пов’язана з постійним швидким переміщенням та іншими фізичними навантаженнями. Адміністратор закладу після неодноразових зауважень вирішив звільнити хлопця. До мене звернулися колеги Жені, які працювали з ним у зміні й попросили дати йому шанс, сказали, що він розуміє, в чому проблема, і  вже записався в спортивну секцію.

Мені сподобалася колективна підтримка, і я вирішив запропонувати альтернативний варіант. Я запитав у Жені, чи він дійсно прийняв рішення змінити своє життя. Після ствердної відповіді запропонував наступний формат домовленості: за наш рахунок Женя дістає безкоштовну можливість щоденно тренуватися в спортклубі комплексу “УнгварЪский”, безкоштовну допомогу в розробці та координації індивідуального процесу тренувань від інструктора профі Юри Малика, розробка програми збалансованого харчування, повний пакет фізіотерапевтичних процедур в нашому оздоровчому центрі (для пришвидшення обмінних процесів та регенерації) і це також безкоштовно. На все це у мене була єдина умова – він чесно і відповідально ставиться до роботи над собою. А у випадку, якщо він у процесі почне “халтурити” і вирішить, що йому цього не потрібно, ми припиняємо, і він оплатить всі затрати. Якщо ж він прийде до своєї мети (схуднути до нормального стану), всі затрати будуть моїм подарунком для нього. За перші 10 днів, хлопець скинув 8 кг ваги, він робив фотозвіти свого харчування, він тренувався, він старався.

Через деякий час почалися пропуски тренувань, став забувати контролювати раціон, через раз не відповідав на дзвінки інструктора. Пару разів Юра мав з ним серйозну бесіду, хлопець переконував, що все ок, що наздожене. Якось Юра зустрів Женю в місті після тренування… з пляшкою пива в руці. Експеримент закінчився. На жаль. З зарплатні Євгена було вираховано всі затрати. Сам він звільнений.

P. S. Лише сама людина може змінити своє життя.

Коментувати