Громада і ужгородська влада контролюватимуть комунальні питання спільно

Комунальні питання – справа, яка завжди має бути на контролі громадськості. Перший заступник міського голови Ужгорода одним із перших в країні планує долучити місто до набуваючого популярність всеукраїнського проекту “Відкрите місто”, пише інтернет-видання «Вся Закарпатська Правда».

На вулицях міста – сміття, чи то через погане прибирання, чи то через неохайних громадян, чи то через відсутність сміттєвиків. Деякі дороги в Ужгороді наразі у такому стані, що якщо автомобіль потрапить до, наприклад, ями, витягти його звідти буде можливо лише зі спеціальним тягачем. В деяких дворах роками стоять зламані дитячі качелі, у парках ламають лавочки, чи їх не дістає зовсім. Таких причин активістам-громадянам України було достатньо для створення проекту “Відкрите місто”.

Вчасно і постійно слідкувати за станом комунальних питань у місті – це справа міського управління. Але громадяни Ужгороду згодом матимуть змогу приймати безпосередню участь у вирішенні питань, доповідаючи владі про існуючи проблеми та слідкуючи за станом вирішення запитів.

Перший заступник міського голови Іван Волошин на питання журналістів «Всієї Закарпатської Правди» про підготовку міста до чергового теплого сезону відповів у телефонному режимі, що збирається взяти на себе ініціативу на шляху до взаємодії органів місцевої влади із громадськістю з комунальних питань. Депутат вважає, що платформа Опенсіті – ідеальний варіант для покращення стану у місті.

Завдяки проекту ужгородська громада зможе активно взаємодіяти як один з іншим, допомагаючи один-одному об’їжджати проблемні дороги, так і взаємодіяти із владою, формуючи проблемні точки на карті і запити на розгляд влади міста. Додамо, що брати участь у проекті можуть усі міста України та всі громадяни. На сьогодні долучилися до проекту лише шість міст по всій країні, та невдовзі на одне прогресивне місто стане більше.

Коментувати