Іван Волошин
Рекламоносії в Ужгороді

Погорелова влаштовує й така реклама

Засилля реклами в Ужгороді – питання, що турбує, напевно, всіх містян і з яким пов’язаний імідж Ужгорода в очах численних туристів. 28 липня група депутатів міської ради звернулася до поки що чинного мера Віктора Погорелова з проханням терміново опублікувати на сайті міської ради положення про розміщення реклами, а також оголосити громадські слухання з цього питання та винести проект рішення на виконком.

Причини такого затягування на своїй сторінці у Фейсбуку прокоментував перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин:

«Вчора звернулися з групою колег-депутатів до мера (ще 3 місяці) Погорелова з питанням, яке турбує всіх ужгородців – засилля реклами в місті Ужгороді. Суть звернення: терміново опублікувати на сайті міської ради положення про розміщення реклами з оголошенням громадських слухань з цього питання та винесення проекту рішення на виконком. Це положення, погоджене всіма службами, вже 3 місяці “на вивченні” у Погорелова. Іншими словами, мер не виносить його на виконком, знаючи що всі члени однозначно підтримають новий порядок, який дозволить привести вигляд міста в нормальний стан. Умови, прописані в положенні, не влаштовують діючого мера, бо одна з найбільших рекламних фірм належить його сім’ї. Ось і грається!

P. S. Ми продублювали заяву на ім’я керуючої справами виконкому Даніелли Геворкян – на випадок, якщо все ж таки у Погорелова власний інтерес переможе здоровий глузд і він захоче проігнорувати звернення депутатів, тим самим порушуючи закон».

zvernennia-do-pohorelova

Звернення депутатів міськради до Погорелова щодо рекламоносіїв

Коментувати