Ivan_Voloshyn_marhrutku_uzhorod.jpg

Підвищувати ціни можна, якщо зростає якість послуг. Про це перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин заявив перевізникам на комісії виконкому, що розглядала питання підвищення  тарифів. Вартість проїзду не збільшили. Деталі перший заступник міського голови розповів на своїй сторінці у Фейсбуку:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Два тижні тому під моїм головуванням провели комісію з питання підняття тарифу на пасажирські перевезення в місті Ужгороді до 4 гривень. Різні сторони наводили свої аргументи (перевізники свої, члени комісії свої). Я задав лише одне питання: чи виконано рішення виконкому про облаштування всього парку автобусів системою GPS (яка допомагає контролювати рух транспорту, інтервали руху, пасажиропотік і т. д, а ці всі дані лягають в обрахунок собівартості, на базі якої встановлюється тариф). Відповідь була – “НІ”. На питання, чому вони ігнорують рішення контрольної комісії (з 2011 року) і рішення виконкому від 2015 р. відповіли, що це не дуже треба їм (хоча треба відзначити що частина свідомих встановила). Ми закрили комісію! Перевізники відразу ж проявили готовність все зробити протягом тижня (презентацію і встановлення).

Через тиждень у мережі інтернет (!!!) я прочитав, що комісія (в якій я є головою!!!) прийняла рішення про підняття ціни на перевезення до 4 гривень!!! Якщо чесно, то я подумав що то якась помилка. А ситуація виявилася такою: заступник мера В.Фленько (також член комісії) за вказівкою В. Погорелова зібрав комісію без мене й проінформував колег, що “Волошин знав про комісію і не прийшов”, тому треба піднімати. На наступний день (після прочитаного в мережі) я пояснив Володимиру Фленьку його перспективи, якщо він ще щось таке вичудить (він, звісно, закосив під дурачка). Я невідкладно оголосив нове засідання, яке ми сьогодні провели. Вирішили. Коротко. Відтермінувати підняття до виконання перевізниками рішень комісії та виконкому (покращення якості, встановлення GPS, підвищення культури водіїв і т. д.).

P. S. Заступник мера Фленько, посилаючись на Погорелова, заборонив приходити на комісію членам, які є працівниками виконкому, маючи намір зірвати засідання. Ось так!»

Коментувати