proslukh

А ті хто не має можливості утримувати свою спецслужбу, завжди можуть розмістити замовлення на прослуховування та контроль опонентів в реформованій поліції! А потім ми дивуємся звідки, у таких як генерал Князев з’являються десятки квартир і будинків у різних куточках України ( там де він «мав честь» боротися зі злочинністю ). А дружина генерала мусить організовувати кілька поїздок для вивезення за кордон по 500 тис євро кеша за раз!!!

Джерело:

https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/30/7238913/

Генеральний прокурор Руслян Рябошапка назвав ситуацію з несанкціонованим прослуховуванням чиновників в Україні неконтрольованою.

рябошапкад

Рябошапка про прослуховування Гончарука: “Це дійсно питання національної безпеки, бо якщо прослуховують керівника уряду, то ми розуміємо, що ті, хто це робить, можуть отримати доступ до інформації, розголошення якої становитиме серйозну проблему для країни.

По суті це означає можливість прослуховувати будь-кого, в тому числі і главу держави.

Згадаємо 2001 рік – тоді це призвело до дестабілізації ситуації в Україні, до іміджевих втрат країни на міжнародній арені.

Зараз ситуація майже неконтрольована: багато приватних структур мають можливість прослуховувати кого завгодно, працюють такі собі мініспецслужби. Кожна людина, яка має достатньо грошей, може собі це дозволити, фактично кожний олігарх має свою мініспецслужбу”.

Коментувати