FB_IMG_1591820084370

Сьогоднішня істерична реакція Петра Порошенка на вручення йому підозри, це якесь «королевство кривых зеркал». Сюрреалізм якийсь.

Цинічна особа, яка на пару з відомим «юристом» Луценком, вручали підозри направо і наліво всім неугодним, а також на замовлення, віджимали бізнес (наприклад Житомирську кондитерську фабрику), фабрикували кримінальні справи, за допомогою яких знищували політичних опонентів, обкрадали бюджет і тд, сьогодні з сльозами на очах верещить про політичне переслідування.

FB_IMG_1591820096184

FB_IMG_1591820086748

Хотілось би нагадати Гетьману Петру, що він дав наказ силами антитерористичного підрозділу Альфа СБУ… та своїх охоронців з УДО, захопити Михайла Саакашвілі! В центрі Києва! Захопити як небезпечного злочинця.… 2 рази! А після цього, сам оплатив чартерний літак!!! і вивезли його до Польщі.

Формальнимприводом цього захоплення стало те, що Юга Луценко ( кумец Петра 5 ), нафармазолив кримінальне провадження… про те, що в анкеті на отримання громадянства М.Саакашвілі (яке він же йому і дав), стоїть якийсь не красивий підпис.… ну не сподобався підпис і все.

Не за корупцію, не хабар, а за підпис у своїй анкеті на отримання паспорту. Президента Грузії, якого знає весь світ, який сидів за столом зі всіма світовими лідерами, який на практиці реформував, хай маленьку але цілу країну, який має авторитет, витягували за волосся з ресторану, https://youtu.be/-ueFCdGyM9g викручували руки, виламували двері в орендованій квартирі, ловили по кришах і тд… за підпис в анкеті!!!!!! Своєму однокурснику, якого сам і запросив в Україну, але який почав вказувати йому на його ж корупцію, та корупцію його оточення.

Дуже знаково, що колишнього Президента Грузії Михайла Саакашвілі, в Україні, за кілька хвилин, зібрались для захисту кілька тисяч українців, які буквально в рукопашній сутичці відбили його від силовиків (і це бачив весь світ).

А за патріота Петра Олексійовича, «найкращого президента сучасності», лідера нації і Майдану, який «підняв країну з колін», прийшли воювати з прокурорами пару його охоронців, пару журналістів його каналів, пару його адвокатів, ну і пару його поддельників-депутатів з його ж фракції!

Де масові демонстрації по всій країні? де протести трудящихся? воїнів АТО і простих українців, які потрапили в рай за час правління реформатора?

Щось тут поламалось 🙂 Як вважаєш Руслан Чернолуцкий?

Коментувати