Іван Волошин. Архітектура.

Перший заступник міського голови Ужгорода, Іван Волошин, в своїй манері, нагадав голові Обласної Ради В.Чубірку, куму Балоги, який зробив недологі спроби виправдати корупцію та абсолютну профанацію в процесі ремонту памятника архітектури (9 школу),  про те що вибори скоро закінчаться і відповідати за ці дії прийдеться. Також Іван Волошин, нагадав Чубірку його спробу знищити іншу пам’ятку архітектури, Синангогу на Жупанатській, яку той придбав у непрозорий спосіб і хотів “відреставрувати”, прикрутивши на фасад “балкончікі”. Цю інніціативу, головним архітектором міста, по вказівці першого заступника міського голови було відхилено, проект не погоджено.   

11954548_888103591274968_936206339060616148_nВолодю! Наведу тобі слова нашого закарпатського класика Федора Манайла (не треба тобі пояснювати то хто?). Вислуховуючи критику і поради, як треба малювати “Cоціалістіческую действітельность”, від якогось партійно-комуністичного бонзи (який сидів у тій же ж будівлі де ти сидиш) Федір Федорович просто сказав: та як ви ся у мистецтві не рузумієте нич, тому мене ваша думка не цікавить. А якщо серйозно, давай домовимося так. Ти перестанеш умнічати, переливаючи із пустого в порожнє на теми архітектури та мистецтва, бо це, враховуючи що ви зробили з 9 школи, виглядає не дуже ОК, особливо шокуючи людей, які мають бодай якесь розуміння в цій сфері.
Тому:
1.Розкрадаючи бюджетні кошти, які ти з Погореловим на цих “передвиборчих покращеннях” освоюєш (через знайомого тобі підрядника Пантелеймонова), хоча б роботу зробили нормально, а не так, як ви, самовіддано “накрасили” 9 школу на 1 млн гривень.
2. З приводу “чиновник критикує і нічого не робить”. Окей! Нагадую близький тобі випадок:
Пам’ятник архітектури Синагога на Жупанатській (це та будова, яка тобі випадково стала належати, і вже стоїть розбита кілька років, якщо не пам’ятаєш вкрадена Чубірком Синагога
Це та сама будова, на фасад якої, ти хотів При…ть, Красівіє Балкончікі Синагога.Чубірко.Балкони. (згадуєш своє геніальне побажання? Не памятаєш? Уточнюю Special for you (дивись фото).
Ти, Голова Обласної Ради, НЕ переконав мене, Першого заступника міського голови (до сфери відання якого на той момент входило управління архітектури ), що цей твій “архітектурний фетіш”, вартий реалізації на пам’ятці архітектури. Проект, по моїй вказівці було відхилено головним архітектором, а також містобудівельною радою! Що тебе дуже розчарувало!
3. Станом на сьогодні, твій друг Погорелов, вирішив що архітектурою має займатись секретар міської ради Богдан Андріїв (що до речі незаконно), новий фаворит Твого кума Віктора Балоги, який планує балатуватись на мера Ужгорода від партії ЄЦ (бувають дива, нє Вова? :)). Тому формально я не маю повноважень як чиновник відреагувати на Ваші незаконні і корупційні дії. Але, це не завадило мені як чиновнику, звернутись в прокуратуру (порушено кримінальне провадження, якщо ти не знаєш), а також проінформувати громаду, що я і роблю Смайлик «smile»
Виходячи з вищезазначеного, дуже б не хотів дискутувати на тему творчості з людьми, які проявляють свій потенціал винятково в питаннях креативного розкрадання бюджетних коштів.
Стосовно КОРОНИ.
Реставрація Корони, це не обліпити пінопластом і пофарбувати пам’ятку в дебільний колір перед виборами, це процес який має в собі наукову основу, а також системні покрокові етапи. Весь процес відображений тут КОРОНА (вчися, переймай досвід, старайся). Може, коли виростеш, буде з тя дашо :)
А поки….114024 11903986_886158324802828_467267634784451883_n

Коментувати