Іван Волошин

Упевнений у своїй позиції перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин на своїй сторінці у ФБ дав оцінку ситуації з приводу спроби його звільнення із займаної посади:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Народ! Мушу похвалитися ☺. Я зміг об’єднати проти своєї персони ВСІХ без винятку бажаючих потрапити в Ужгородську міську раду на осінніх виборах!

Народ, це визнання! Шнирі Ратушняка на прізвище Рахімови (чисті закарпатці), кум Балоги Диба (галичанин, по якому зараз кримінальна справа в суді за побиття журналіста, а також кілька моїх позовів за наклепи), Швондери Світлики (працював в ОДА, зараз безробітний, брат якого і зараз працює на Тігіпка), хабарниця Бачинська (по якій станом на сьогодні розслідуються кримінальна справа), звільнений з органів МВС “мусорок” Богуславський та “недоразумение” Пересоляк, сьогодні назбирали аж 40 чоловік!!! (включаючи їх самих), які сьогодні прийняли рішення !!!  про те, що мене треба звільнити з посади першого заступника міського голови 40 чоловік!!!!! Ганьба!!!!

Ці дурачки могли б підготуватися, а то якось не солідно: проголосували за мене як за депутата 640 чоловік, а знімати хочуть 40! що за халтура? Знаковим також для мене є те, що всіляку підтримку цьому надають деякі депутатські огризки з ПР, які пролізли в міську раду по спискам, а не вибирались людьми! Це ті самі інтригани, які знімали Щадея з посади, ті які по п’ятницям бігають до Рати, а по суботам до Балоги в Синяк і які чітко розуміють що їхній час закінчиться в жовтні поточного року.

Мене це радує, значить ми все робимо правильно! Народ, на вулиці тепліє, виборчі перегони починаються! Влаштовуйтесь зручніше, буде весело!

 P.S. Звертаюся до опонентів з Мукачева і 555, які знову мріють взяти в полон місто Ужгород: ну чому не можна підібрати нормальних перспективних активних молодих людей, а набралисьте всякий непотріб? Всіх – з початком перегонів!»

Коментувати