Іван Волошин – за прозорість влади

Перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин повідомив на своїй сторінці у Facebook про роботу над новим сайтом департаменту міського господарства Ужгородської міської ради. Підрозділ, за словами чиновника, викликав у населення підозри щодо прозорої діяльності. Відтепер інформація про роботу департаменту та його керівників, орендарів і боржників буде доступна загалу:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Не так давно я інформував про початок роботи над створенням сайту Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради – підрозділу, який завжди в силу різних причин викликав певні нарікання, претензії та звинувачення в непрозорості! Особливо це стосувалося питання продажу та оренди комунального майна і землі, питання експертних оцінок та проведення аукціонів! Дуже зручно дані теми використовувались політичними опонентами для звинувачення один одного у «дерибанах» під виглядом хвилювання за інтереси громади ☺.

Відтепер вся інформація про комунальне майно, орендарів, боржників буде доступна на даному сайті для всіх бажаючих і зацікавлених, також в режимі онлайн будуть транслюватися проведення аукціонів по продажу землі та майна. Інформування про роботу відділу благоустрою. Також буде доступна інформація про структуру Департаменту, контактні дані керівників та зворотний зв’язок. Ну це таке☺, ближче до справи.

На сесію, яка відбудеться 12 лютого, Департаментом подається програма приватизації на 2015 рік! По моїй вказівці в програму включили майно, яке може бути запропоновано для купівлі на відкритих аукціонах (або викупу при наявності законних підстав) всіма бажаючими. Це дасть можливість наповнити міський бюджет на кілька десятків мільйонів гривень. Під кнопочкою «комунальне майно» можна ознайомитися з пропозиціями. Чекаємо із заявками всіх бажаючих!

P. S.: Сайт продовжують наповнювати актуальною інформацією, якщо є зауваження, прошу писати».

Коментувати