Іван Волошин

Інтернет-видання «Вся Закарпатська Правда» опублікувало повідомлення першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина про дерибан комунального майна 4-разовим депутатом Ужгородської міської ради, регіоналом, колишнім заступником голови Закарпатської ОДА, довіреною особою Януковича Віктором Феєром:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Тиждень тому прокуратурою Закарпатської області було зареєстровано кримінальне провадження стосовно дій посадових осіб Ужгородської міської ради! Я доручив провести службову перевірку! На усний запит сьогодні мені надали відповідь! Коротко по суті кримінальної справи: 4 разовий депутат міської ради, регіонал, колишній заступник губернатора Закарпаття, довірена особа Януковича Віктор Феєр, “замутив” довідку від приватного ЖЕКУ “Підзамок”!!! про те, що він володіє комунальним майном, винними підвалами на вул. Ольбрахта (600 м2).

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО дає довідку про те, що хтось володіє комунальним майном!!!!!! Депутат іде з цією довідкою до суду і визнає за собою право власності!!! (суддя Івашкович виніс таке дивне рішення). Юрист міськради дістає команду визнавати позов (тобто погоджуватися з тим, що комунальне майно – то майно Феєра)! Таким чином, з володіння міської ради БЕЗКОШТОВНО вибуло 600 кв. метрів власності! Дивно, але зовсім не чути реакції з цього приводу наших активістів Пересоляка, Диби, Бачинської, Богуславського, журналіста Гулана і т. д. Дуже дивно :-) . Вони ж так прискіпливо аналізують “дерибани” :-) , “занижену” ціну «Корони» (в 1 млн $) бачать, а от безкоштовні дерибани ригів – чомусь ні!

P. S. За наявною інформацією, депутат Феєр пробує вирішити дане питання з керівництвом прокуратури, формально хочуть зробити крайньою 65-річну директорку ТОВ «Підзамок»! У понеділок звернуся із заявою до Генпрокурора про спроби “зарозслідувати” справу та спроб уникнення відповідальності винними особами».

Відповдь на доручення

Відповдь на доручення

Відповдь на доручення

Відповдь на доручення

Коментувати