Іван Волошин

Перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин узяв участь у ток-шоу «Про головне» на телеканалі «Тиса-1».

Ішлося передусім про ситуацію в місті. Як зазначив на своїй сторінці у ФБ, очікували й мера міста Віктора Погорєлова, але той чомусь не захотів прийти й публічно подискутувати. Натомість організував дзвінки в студію…

Пропонуємо тези виступу Івана Волошина.

Найбільш вигідна нині передвиборча технологія, на думку Івана Волошина, – демонструвати серйозну динамічну позитивну роботу:

Іван Волошин: «Маємо перевиконання бюджету на 130 % – проблему вбачаю не у відсутності коштів (їх завжди мало), а в тому, як і на що вони витрачаються»:

Іван Волошин про те, наскільки є важливою роль першої особи в містіУжгород треба звільнити від мародерів типу Погорелова:

Іван Волошин про те, що він ініціював і почав процес ліквідації комунальних підприємств, у тому числі у ЖРЕРів. Чому? Бо будь-яке з них ходить, образно кажучи, на панщину до керівництва міста:

З AVE теж не все так просто:

Іван Волошин: «За два з половиною місяці на посаді першого заступника міського голови я розробив програму реконструкції центральної частини міста (провели через сесію, виділили кошти), ми почали боротьбу з нелегальними торговими точками, запропонували навести лад із зовнішньою рекламою, скоротити штат міської ради на 30% тощо»:

Коментувати