Демонтаж МАФів

Виконком Ужгородської міської ради прийняв рішення «Про призупинення видачі підтверджень торгівельної діяльності». Про це повідомляє перший заступник міського голови Іван Волошин на своїй сторінці у Фейсбук:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Сьогодні виконком серед інших прийняв рішення “Про призупинення видачі підтверджень торговельної діяльності” – призупинено видачу підтверджень торгівельної діяльності із погодженим режимом роботи для торгівлі із пересувного обладнання та павільйонів, в тому числі на автобусних зупинках, за винятком здійснення торгівлі на територіях ринків, міських парків відпочинку („Боздоський” та „Підзамковий”), а також в рамках проведення міських ярмарок, фестивалів, акцій та інших заходів місцевого значення, які мають чітко встановлені часові межі та місця проведення.

Мораторій діятиме на час, поки не завершимо інвентаризацію вже встановлених МАФів задля з’ясування законності їх встановлення, та приведення їх до цивілізованого вигляду!

Також члени виконкому погодили запропонований мною демонтаж кількох будок (які гордо називаються малі архітектурні форми). Це МАФи по вул. Перемоги (навпроти обласної лікарні); на проспект Свободи-вул. Заньковецької (біля магазину “Київстар”); по вул. Фединця (біля автобусної зупинки)».

Коментувати