FB_IMG_1600846323474

Давайте «навангую» вам Ваші відчуття/думки/переживання/сумніви/розчарування, які Вас всіх бентежать вже зараз, за місяць до виборів, за кілька днів до закінчення етапу реєєстрації кандидатами:

1. В половини з вас ейфорія від нових «політичних» подій вже пройшла на цьому етапі. Цьому передували, сварки за місце в партійному списку, вибір округу, оцінка колег-конкурентів і тд. ВТОМА!

2. Ви вже попередньо пробіглися думками по округах, лише зараз почали усвідомлювати що то пи@дець, яка велика територія. Дехто з вас навіть спробував фізично пройтись/проїхатись по десяткам вулиць міста. ШОК!

3. Вас почав охоплювати страх від нерозуміння з якого боку до того всього хапатись:) СТРАХ!

4. Виявилось, що зараз треба здавати грошові внески, щоб була офіційна можливість висуватись кандидатом… а багато хто з вас думав , що то буде партія давати🙂 Якщо у вас не партія контрабандистів то звідки? БЛЯХА МУХА!

5. Після перших зустрічей з виборцями, ви почули за себе авансом : «ви всі однакові», «рветеся до влади задля наживи», «ви брешете», вже були такі як ви і 5 і 10 років тому»… ЯК ТАК?

6. Ви з’ясували, що абсолютно не розумієте як працює новий закон, більше того цього не розуміє навіть ваше партійне керівництво🙂 … при всіх пафосних словах, що все під контролем🙂 КУДИ БІГТИ?

7. У вас почали з’являтися сумніви чи це вам взагалі треба було 🙂 до вас почало доходити що ви практично без шансів на фоні більш шустрих колег. СУМНІВИ!

8. Настало розуміння, що у вас на округу буде приблизно 100 конкурентів. Ваші колеги по партії, в тому числі такі, які ще на минулому тижні були в списках інших партій, тепер йдуть з Вами, вище в списку ніж ви, або на вашому округу … ШОК

9. Ви себе пробуєте переконувати і заспокоювати, що в принципі і не дуже хотіли ставати депутатами🙂🙂🙂 … «зате буде хороший досвід»…і тд. І взагалі, всі кругом козли🙂 ЗЛІСТЬ

10. «Никогда такого не было и вот опять…» РОЗЧАРУВАННЯ

P.S Не грузіться, все буде по феншую🙂 … «в крайнем случае нет»🙂

Все проходит, пройдет и это (Соломон)

Коментувати