12048540_952919614754402_653288534_n

Після того, як Іван Іванович Волошин, представник “Європейської партії України”, зареєструвався кандидатом на посаду міського голови Ужгорода, керівниками виборчого штабу президентської партії “Солідарність” в Закаратті,  було зроблено спробу зареєструвати технічного кандидата, однофамільця Волошина. Це хотіли зробити, по причині занадто низького рейтингу провладного кандидата на цю посаду, та для того, щоб у такий шахрайський спосіб боротися за крісло мера Ужгорода. З огляду на те, що весь процес фіксувався на відео, в членів ТВК і особливо у Голови( представника партії “Солідарність”) не було жодного шансу зманіпулювати і провести незаконну дію з огляду на те, що ці товариші запізнилися і пропустили законний строк.                                                                                                                                                    Ось що написав на свої сторінці у Фейсбук кандидат на посаду міського голови Ужгорода Іван Волошин :

“Шановні друзі, шановні ужгородці! Спостерігаючи за тією політичною порнографією, яку режисують в нашому регіоні кілька політичних шулерів, особливо в частині генерування двійників кандидатам в мери, я вирішив не дати розіграти Ужгород в наперстки кільком аферистам, яких абсолютно не цікавить наше місто.
Вчора в 23:52 (за 8 хв до закінення кінцевого сроку, визначеного законом), мій представник зареєстрував мене в ужгородській ТВК, як кандидата на посаду міського голови Ужгорода .
Чому це було зроблено в останні хвилини?
Протягом останніх місяців моєї роботи на посаді першого заступника міського голови Ужгорода, я з групою депутатів та невеликою кількістю адекватних чиновників (є у нас і такі), багато чого зробили для того змінити порядок речей в місті. Також ми не дали Погорелову і банді мародерів (в яку входять як представники ЄЦ, Регіонів, УДАРУ, Солідарності)), дограбувати місто.
З огляду на це, наші опоненти (ні, вороги!!! ) консолідувались і робили все можливо для того, щоб дискредитувати мене, колег, та будь-які наші починанняу формі звинувачень у корупції, брехні і тд.
Також я отримав інформацію, що представниками політичної сили “Солідарність» (яку раніше контролював Балога, а тепер Пацкан), активно проводяться бесіди з людьми, які мають призвіще Волошин, на предмет можливої участі їх ( за грошову винагороду), у виборах міського голови в якості технічних кандидатів ( Один із посередників навіть натрапив на мого родича :). Розуміючи, що вони не готові конкурувати в чесній боротьбі, що того кандидата якого вони вирощують, важко буде запропонувати ужгородцям, ці «наперсточники», вирішили пограти в аферизм. Беручи до уваги цю інформацію, а також те що в ужгородську ТВК посипався зорепад двійників-кандидатів (практично всіх ), ми з колегами вимушені були розробляти цілу спецоперацію :) для реєстрації.
Ми розчарували опонентів, їм просто не вистачило часу на офіційну реєстрацію мого кандидата-двійника. Не дивлячись на те, що опоненти приготували такого технічного двійника (зібрали всі документи, заплатили внесок, фотографували), він навіть сидів у машині поряд з приміщенням ТВК, в них буквально не нічого не вийшло, бо спізнились… мені дуже їх шкода :)
Крім того, на моє конкретне запитання, чи вони прийшли реєструватись в 00:08 годин, ці представники кандидата сказали що вони лише привезли товар Смайлик «smile», але тим не менше, після того як ми пішли, все таки спробували зареєструватись.
З огляду на те що весь перебіг фіксувався на відео (можна побачити в додатку), голові ТВК Чорнобук, секретарю та іншим членам комісії, нічого не залишалось, як повідомити про неможливіть реєстрації технічного кандидата.
Сьогоді, членами ТВК одноголосно було прийнято рішення про реєстрацію мене як кандидата на посаду міського голови Ужгорода.
Ми з командою Європейської партії України, виграємо ці вибори в Ужгороді. Ми зробимо Ужгород Європейським, ви викинемо на політичний смітник всіх пристосуванців, ледарів, кумів, синів, сватів. Ми
запросимо до співпраці всіх адекватних, патріотично налаштованих до Ужгорода людей, незалежно від призвіщ, партійної приналежності, та соціального статусу. Ми змінимо Ужгород. Дуже швидко. Політиканам жодних шансів”.

Коментувати