Іван Волошин

Іван Волошин. Петефі Мешканці одного з центральних будинків історичної частини міста, що на вулиці Шандора Петефі, звернулись до першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина, за порадою. Представники мерії безапеляційно вимагають від них оплатити частину грошей на проведення ремонту фасаду будинку, в іншому разі погрожують викреслити їхній будинок з програми відновлення. Скинутись пропонують, не багато не мало 8.5 тисяч гривень з кожної квартири. З огляду на те, що саме перший заступник мера Іван Волошин, ініціював кілька місяців тому проект по відновленню історичної частини міста, повністю розробляв алгоритм реалізації програми (в якій нічого не вказано про збір грошей з власників квартир ), чиновник вирішив сам піти і послухати представника департамента міського господарства, яка повідомила що прийде до мешканців бо їй треба підписати гарантійний лист. В процесі бесіди з’ясувалось, що замість того, щоб залучити власників комерційних об’єктів (які знаходяться на першому поверсі), Погорелов відправив підлеглих, щоб ті ходили по квартирах ужгородців і збирали з них кошти.

На своїй сторінці у фейсбук Іван Волошин повідомив:

Вчора  поспілкувався з мешканцями будинку на Петефі, який підпав під програму відновлення історичного центру, автором і ініціатором якої я є. Запросила мене одна із мешканок, щоб я їм пояснив як вони мають діяти. Мешканці не розуміли, чому вона мають платити якісь кошти на ремонт фасаду, якщо виділені на це кошти з місцевого бюджету. Поспілкувались. Виявляється наші чинуші на чолі з Погореловим вибрали собі шлях найменшого супротиву. Замість того, щоб виконати умови програми (та залучити до співвінансування власників магазинів), вони вирішили потрусити пенсіонерів і зібрати з кожної квартири по 8,5 тисяч гривень.

Мешканці будинку відмовляються вкладати гроші, адже вони просто-напросто їх не мають. Та працівниця мерії, яку на розмову з жителями Петефі 13 відправив мер Погорєлов, виказала жорстку позицію – якщо вони не погодяться вкладати свої гроші, будинок і далі буде розвалюватися, а кошти, які можуть піти на ремонт саме цього будинку, відійдуть на інший проект. Одна з пенсіонерок, яка мешкає в будинку, розповіла- на минулій зустрічі працівниця мерії на питання, звідки взяти кошти на цей ремонт, запропонувала звернутися у банк за кредитом та запропонувала “удочирити” мешканку з подальшою перепискою квартири

Я надав людям консультацію, та копії всіх рішеннь, в яких чорним по білому написано що і як має робити мерія по цій програмі, а також надав юриста який юридично оформить позицію мешканців.

Погорелов дуже образився на мене :) бо вже зранку, на його сайті, вже був написаний на мене кілометровий пасквіль, та погрози мешканям що взагалі ремонту може не бути :).  Під вечір одна із мешканок мені повідомила, що Погорелов через помічників викликає їх до себе поговорити, але хай вони приходять самі і без журналістів і без Волошина :)

P.S. Виконаємо прохання мера – прийдемо всі :) поспілкуємось!

Коментувати