427475

Те, що нема недоторканих для Президента Володимира Зеленського, це супер!

Могли просто звільнити тихенько та і все (що в принципі і зробили в день затримання), але готовність жорстко бити по руках і членів своєї команди, саджаючи їх до в’язниці, це хороший знак і надія на зміни! Але ця ситуація показує іншу проблему – цей хабарник став губернатором по протекції одіозного зашквареного Сергія Трегубенка (колишнього нардепа від БПП, бізнес і партнера Януковича молодшого).

Тут великі питання – як і через кого, системний схемщик, корупціонер і рейдер може впливати на призначення на найвищі посади в державі.

Хто його лобіює і з якою метою. Цей Балонь, колишній міліціонер, слідчий, був заступником губернатора Херсонської області ( вотчина Тригубенка де його менший брат був прокурором області і встиг засвітитись в приховуванні злочина відносно вбивства Гандзюк), абсолютно посередня особистість і як показало вчорашнє затримання – мілкий хабарник!

Цей зашквар у Тригубенка уже другий за останні тижні, за перший де він засвітився у найбільшому хабарі в 6 мільонів доларів я писав тут https://www.facebook.com/1468720056780991/posts/2628422694144049/

Зеленський мусить випалювати каленим залізом таку нечисть як одіозний Трегубенко ( а також тих хто йому радить такі кадри), бо вони і далі будуть пробувати зі всіх щілин залати у владу, тим самим підставляючи Президента!

Коментувати