FB_IMG_1600764544267

Реакція людей на останні мої пости, стосовно «підводних політичних течій», яку мені озвучували публічно та в приватних повідомленнях: 

«ок, ви описали за кого не треба голосувати, а тепер опишіть за кого варто віддати свій голос, та за яку партію!»

От це вже набагато важче, тому що аналізуючи my personal political experience, я прийшов до висновку, що не існують в природі критерії, по яким можна легко вибрати депутата, який буде відповідати очікуванням – ні по соціальним групам, ні по освіті, ні по статкам чи по іншим параметрам. Не можна чітко зафіксувати та виділити – правильний кандидат чи ні, по шаблону! Тим більше не варто цього робити з партіями!

На мою думку, потрібно уважніше придивлятись до кандидата як до Людини. Так звичайної людини без масок, без піару, без передвиборчого пафосу та інше! Треба розуміти, що вибір між сильним спеціалістом, але поганою людиною, та між непоганим (але слабшим) спеціалістом і хорошою людиною, правильніше вибрати останнього.

Чому? Тому що підтягнути професійний рівень правильна людина зможе, а гівнюк/лизоблюд/інтриган/цинік/хабарник не зміниться ніколи! Це Нереально, це не залежить від статусу, навпаки отриманий статус/посада/звання буде додатковим трігером для таких людей – мене «оцінили», значить я все роблю правильно! А все інше не має значення!

Разом з цим, я не агітую вибирати бездарів, неуків та ідіотів – для всіх вже мабуть очевидно, що це також величезна проблема і необхідно уважно придивлятись на професійні результати кандидата у повсякденному житті!

Але не забуваємо, що депутатів нам не завозять з Марса, вони є просто «вижмка» нашого суспільства і відзеркаленням сьогодення.

«И посему, нечего на зеркало пенять…»

Тому, я просто пунктами опишу те, що я мав змогу побачити в навколополітичній тусовці Ужгороду (почнемо з нашої столиці 🙂 протягом 10 років свого депутатського досвіду (в тому числі 1.5 роки досвіду чиновника).

#Депутат/чиновник/активіст/совість нації/патріот/еліта…

1. Смішний пункт, від якого хочеться плакати!!! Депутат, який Щорічно подавав Сам Свою кандидатуру на отримання звання «Почесний громадянин міста Ужгорода». Сам свою кандидатуру!!! Добрий смішний чоловік, якого ви маєте змогу бачити на всіх світлинах всіх подій які проходять за участю влади і сьогодні.

2. Депутат (професор, декан і тд, поважна людина), яка з тремтячими руками, стояла в черзі до відповідального за «общак» (після кожної сесії), за отриманням своєї частки «хабарницького пирога».

3. Депутат- керівник лікарської установи, який/яка за годину до сесії могли 3-4 рази змінювати свою думку стосовно голосування, вирішуючи чи буде «гонорар» і чи розмір цього гонорару задовільняє.

4. Депутат- Почесний громадянин міста, який керувався в питаннях голосувати/не голосувати у відповідності до вказівок «смотрящих за общаком» – дають гроші чи ні!

5. Депутат-«патріот» (у вишиванкці з рукою на серці при співанні гімна України), який на сесіях емоційно виступав, критикуючи ті чи інші питання та злочинну владу «Регіоналів», але після сесії пішов на новорічний корпоратив ведучим до тих же «Регіоналів». Також цей «патріот» мав свого персонального куратора, який передавав йому інкогніто «плюшки» (як сказав класик) вигляді $$$.

6. Депутати «Регіонали» та з інших партій( або ті яких громадські буйні активісти «освятили» корупціонерами), які займали принципову позицію та не голосували за ті чи інші «комерційні» питання… на відміну від «патріотів»!

7. Депутати «патріоти», які не голосували за потрібні місту рішення з мотивів – «для чого ми будемо давати можливість піаритися меру/депутатам або іншим ініціаторам». Аргументи що треба для міста – пофіг!

8. Депутати – «патріоти», які тримали «общак з хабарів», вимагаючи від громадян та підприємств міста кошти за ті чи інші питання (через посередників). Варто зазаначити, що ця діяльність абсолютно «гармонійно» співіснувала з патріотичними виступами та публічною «боротьбою з корупцією». Одного із таких я виставляв не так давно в одному із своїх постів!

9. Представник інтелігенції з навкополітичної тусовки (сьогодні кандидат в депутати), на питання, як сталося так що він зображений на білборді з одним із кандидатів в мери (якого він радикально не поважає і про це говорив не один раз), відповів – треба було мені гроші для доброї справи!

10. Чиновник-«громадський діяч», «патріот», совість нації», «переживальщик» за історичний вигляд міста, який приходив до мене, як до першого заступника міського голови з проханням про надання дозволів на нові 100500 білбордів по місту, а разом з тим просив такі ж дозволи забрати від конкурента. Цей же діяч, за деякий час, став знаменитим з відео від СБУ, де пояснював ужгородцю скільки і за що той має заплатити йому як чиновнику.

11. Правозахисник, громадський активіст – дружину якого затримали на хабарі.

12. Громадські активісти, раніше судимі, по яких відкриті десятки кримінальних провадженнь (які заробляють лише тим що кошмарять бізнес, чиновників)

13. Депутати, яким створили імідж корупціонерів, але які допомагали без будь-яких вагань військовим, чи хворим, чи іншим хто потребував. Без будь-якого піару! Разом з тим «патріоти» скромно уникали таких ініціатив.

14. Високоосвічені депутати, з «правильним іміджем», які не задумуючись зраджуали принципам які декларували, а також зраджували соратників, які їм до того не раз підставляли плече!

15. Депутати «з народу», прості звичайні без претензій на «еліту», але які завжди відповідали за свої слова, яких не можливо було ні купити ні залякати!

16. «Депутати-мухомори» – якщо коротко, такі яких жодна притомна людина не взяла б навіть на роботу прибиральником у свій бізнес, але які щоразу умудряються ставати депутатами, не дивлячись на абсолютну інтелектуальну безодню та абсолютну непотрібність суспільству!

P.S. Цей мій допис не є спробою очорнити когось, облити брудом, чи інше! Я спеціально не писав прізвища! Це лише констатація фактів та опис моїх спостережень! Звичайно, що більшість описаних мною людей себе впізнають! Можливо хтось образиться! Але краще щоб задумались! Життя триває, а місто/регіон/країна регресує… в першу чергу по причині описаного стиля поведінки «еліти». Якщо це все не змінювати – «кина не будет»!

Коментувати