Дійові особи:
Два злочинці, один пробалогівський міліціонер-оборотень Богуславський, якого тихенько вигнали з роботи 2 роки тому, щоб не посадити в тюрму за систематичні скоєння ряду злочинів (мундир прикривали в міліції), та раніше судимий за напади та побиття людей Рахімов, який притягувався багато разів до відповідальності (але чомусь справи тихенько закривались в період коли його друг Богуславський працював в міліції), який є також сином відомого на закарпатті рецидивіста Бахтіяра Рахімова (останній раз отримав 12 років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна) протягом певного періоду часу вдаються до систематичного обливання брудом мене та мою сім’ю, також вдаються до погроз та обріхування, заміновують мою власність, офіс політичної партії, яку я очолюю в місті і т.д.
З огляду на розуміння вмотивованості таких дій ( добре платять з міста Мукачева ), я не реагував на весь цей «понос», але відсутність реакції правохоронних органів, на явні кримінальні дії (дехто з прокуратури та міліції прикривали їхні злочини), видно додала додаткової наглості та сміливості цим двом ублюдкам. Так завжди стається коли злочинці відчувають свою безкарність.
Сьогодні ці два інтелектуальні інваліди, проникли на приватну територію комплексу Корона, який огорожений огорожею, та на який обмежений доступ в зв’язку з проведенням підготовчих робіт по реставрації. В нахабній формі вони почали чіплятися до працівників та до прораба перешкоджаючи їм працювати. На це все до них підійшов старший прораб з проханням вийти за межі приватної території, на що почув нецензурну лайку та погрози від Богуславського і Рахімова, прораб передав мені (я був в іншому кінці будови про ситуацію), що його «дьоргають за руки» та погрожують, я невідкладно пішов в той бік (зі мною також пішов водій екскаватора, з яким я обговорював робочі моменти). В момент підходу до цих «героїв», я побачив що депутат Богуславський (так так, цей оборотень ще й депутат), наніс удар прорабу в щелепу, в них завяязалась бійка. Коли ми з трактористом підбігли до них, раніше судимий Рахімов витягнув з кишені ніж і почав швидкий рух в наш бік, я оголив офіційно зареєстровану зброю, зробив попереджувальний вистріл у повіря, але з огляду на те, що той злочинець продовжував рухатися на нас зробив кілька постріл по ногах. Також я сказав своєму помічнику викликати поліцію та оперативну групу. Прораб та кілька робочих затримали Богуславського (добре що не вбили), а Рахімов втік залишивши свого поддєльніка на території. Ми дочекались правоохоронців, передали їм того героя, та повідомили про всі обставини. По факту даної ситуації, за нашим повідомленням наразі порушено кримінальне провадження, яке я маю намір довести до логічного завершення в наслідок якого злочинці мають бути покарані.

Більше інформації стосовно цієї ситуації я повідомлю завтра на прес-конференції, яка відбудеться в 15:00 за адресою Театральна 6. Запрошую представників всіх засобів массової інфоомації та бажаючих. Надамо відповіді на всі питання.

P.S. З нашою країною щось не так, світ перевернувся, раніше судимі злочинці та перевертні ходять тероризують правоохоронців, наряжаються в активістів, б’ють людей, погрожують, проникають на приватну властність і їх ніхто не може зупинити, натомість з ними домовляються деякі прокурори менти і судді, щоб ті в обмін на нереагування не торкалися їхніх кримінальних оборудок. Я не знаю хто як, але мене такий порядок речей не влаштовує. Я тут живу, займаюся бізнесом, плачу податки. Я не потерплю щоб на мене, моїх друзів, рідних та бізнес зазіхали якісь уроди, по чиємусь замовленню. Ще раз повторю, цю ситуацію доведу до кінця. Якщо когось влаштовує такий стан речей то ок, але мене ні! Хочу побачити прокурора міліціонера або суддю, які захочуть закрити цю справу, і не притягнуть до відповідаьності цих злочинців.

Коментувати