Іван Волошин

Ситуація в Мукачеві підтверджує, що збройний конфлікт може спалахнути на рівному місці. Коментар з цього приводу журналістам інтернет-видання «Вся Закарпатська Правда» дав перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин:

«В. Балога, втрачаючи вплив в регіоні, будучи вимушеним ділитися владою навіть в провінційному Мукачеві (з М.Ланьом), вдався до абсолютно дикунських засобів – стравив молодих хлопців з «ПС» з своїм одвічним конкурентом! Використовуючи ситуацію, що сталася, він відразу ж зголосився виступити перемовником, показуючи Президенту, що без нього тут в регіоні ніяк (десь я таке вже бачив, чи не схоже це на Ахметова і Донбас ?) Кілька тез, над якими варто задуматись.

Теза перша: «Правий Сектор» прийшов до нардепа Михайла Ланя в його заклад у центрі Мукачева, боротися з контрабандою!!! Не на кордоні, не на складі десь, а в спортивному клубі в центрі Мукачева! Вбили хлопця пострілом в голову, потім розстріляли міліцейські машини з гранатометів, та кулеметів!

Теза друга: Всі знають що найкрупніший контрабандист в регіоні – В.Балога (наприклад контрабанду брендового одягу перевозять на машинах з своїм логотипом, не комплексують зовсім ). Контрабанда сигарет починається з складів БАРВА, з яких потім переміщяються в країни Європи через Чопську митницю!

Теза третя: Де правоохоронні органи? Де СБУ? А СБУ – в сім’ї! Гелетей – сват Балоги. Де прокуратура? Франківський прокурор В. Янко давно корумпований Балогою, куплений з потрохами! Де міліція??? Міліція до даної контрабанди не має відношення, так як специфіка цього бізнесу полягає в тому, що сигарети на території України знаходяться легально, нелегальними вони стають в момент переміщення на кордоні (а це відповідальність прокуратури та СБУ).

Теза четверта: Чому тоді закликають відправити у відставку керівництво закарпатської міліції на чолі з С. Шараничем? Балога дану ситуацію хоче використати для нейтралізації одним махом свого політичного конкурента по регіону Мукачево М.Ланя, та спробувати змістити з посади головного міліціонера області С. Шаранича. Тому що він колись насмілився заарештувати контрабандний літак голови секретаріату президента В. Балоги! Є головним болем Балоги в регіоні (не вступає з ним в жодні контакти і рахує його бандитом), викликав колись голову секретаріату Президента Ющенка В. Балогу на допит по справі замовного вбивства в Ужгороді (та як він посмів ?), вручив протокол про корупцію В. Петьовці (сьогодні нардеп), брату В. Балоги.

Теза п’ята: Чому Ярош не вимагає арештувати Балогу, який замутив цю заворушку; В. Гелетея – начальника СБУ, родича свата В. Балоги, у підпорядкуванні якого підрозділи по боротьбі з тероризмом; старшого Гелетея, який своїм бездарним керівництвом на посаді міністра оборони, похоронив тисячі героїв, в тому числі з ПС? Чи не тому, що Балога фінансує «ПС» в Закарпатті?

P. S. Якщо по цій ситуації не зробити висновків на рівні Президента, Прем’єр Міністра, та Верховної Ради, то Балога докрутить ситуацію до збройного протистояння в регіоні».

На цю тему він висловився і в мережі Фейсбук:

Іван Волошин

Іван Волошин

Коментувати