готель "Корона"

Сьогодні на своїй сторінці у мережі facebook псевдо-активіст та ужгородський журналіст Ярослав Гулан, який обслуговує сайти кількох нардепів (в тому числі сайти Балоги), виклав посилання на власну публікацію у регіональному виданні Про Захід, що належить одному із закарпатських нардепів. У публікації йшлося про руйнування пам’ятки архітектури “Корона”

Іван Волошин миттєво відреагував на закиди, про які йшлося у замовному матеріалі:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Гулан потроху з журналіста перетворюється на “Дибу”. Тісна співпраця з останнім по інформаційному кілерству на тему «Корони»  в інтересах Балоги не могла не залишити сліду:).

Ця публікація з’явилась на сайті «Прозахід» якраз в той період, коли я, як перший заступник міського голови, звернувся до прокуратури із заявою стосовно незаконних та абсолютно профанатських дій з будинками на пл. Петефі.

Нагадаю: Погорелов, на прохання одного із наших нардепів, віддав без тендеру (розбили на частинки сумами менше 1 млн. грн.) роботи з відновлення історичних будинків центральної частини міста київській фірмі, яка належить іншому нардепу! З огляду на таку нардепівську “кришу”, фірмочка приступила до робіт, не маючи ні дозволу на початок робіт, ні проектно-кошторисної документації, ні оформленого плану будівельного майданчика, ні запроектованих перших поверхів.

Поспілкувавшись з директором фірми та почувши, що в них немає всіх необхідних документів, я попросив призупинити роботи, а коли вони продовжили – звернувся в прокуратуру!

Сьогодні Гулан знову почав “пережовувати” Корону  на сайті,  який належить якраз одному із нардепів про якого я згадував вище і який платить зарплату «незалежному» Гулану.

По суті публікації по “Короні”:
1. Станом на сьогодні проект реставрації пам’ятника архітектури «КОРОНА» закінчений (роботи проводились державним інститутом більше 10 місяців).
2. Станом на минулий тиждень закінчений проект реконструкції (включаючи всі комунікації) – цей проект робився після закінчення проекту реставрації (за процедурою).
3. Через тиждень весь пакет подається на державну експертизу.
4. Проведені ВСІ підготовчі та вишукувальні роботи (підсилення фундаментів, демонтаж старих комунікацій та приміщень, які не мають історичної цінності згідно дозволу інституту і т. д.)!
5. Станом на сьогодні проводяться роботи (яких не видно), які потребують спеціальних майстерень – скульптурні роботи, роботи по дереву і металу.
6. Після отримання висновку державної експертизи розпочнуться роботи з реконструкції і реставрації! Без наявності всіх документів інвестор категорично не хоче починати процес, порушуючи тим самим закон!

Ці всі питання Гулан міг обговорити, отримати документи, подивитись на процес…, якби стояло таке завдання, але його роль просто піднімати і “пережовувати” тему, яка, як здається його роботодавцям, має мати негативне забарвлення!

І ще одне прохання до Гулана від мене. Як від громадянина та як від чиновника: прошу допомогти розібратися з ситуацією з вищеописаною проблемою на пл. Петефі:

1. Кому належить фірма, яка випадково отримала підряд на відновлення історичних будинків Ужгорода? Якому нардепу?
2. Який нардеп із Ужгорода “порешал” з Погореловим, що він віддасть підряди без тендеру?
3. Де було оголошення про відбір підрядників і чи було?
4. Чому київська фірма почала роботи, не маючи необхідних документів з відновлення?
5. Чому вони і далі працюють, не дивлячись на заяву в прокуратуру (може, хтось «порішав»?)
6. Який рівень кваліфікації у спеціалістів даної фірми?
7. Чому програму загальною вартістю 30 млн гривень, Погорелов «порішав» в кафе з нардепом, який платить зарплату самому Гулану, а не в передбачений законом спосіб?

P.S. Я готовий спілкуватись на будь-які теми з будь-ким!».

11696001_872899032795424_4232337165157498803_n

Коментувати