Недопрацювання комунальників

На черговій нараді в мерії, яка відбулася 8 грудня, порушували питання щодо  проблем міста. Обговорювались такі безглузді ситуації, які склалися на Слов’янській набережній: там вода просто стікає на електричні дроти, інша по вул. Анкудінова. До речі, ці питання напередодні обговорювались в соціальній мережі «Фейсбук».

Як повідомляє директор КП «Водоканал» Ю. Омельяненко, ці питання найближчим часом будуть вирішені. Міський голова Віктор Погорелов узяв проблему на особистий контроль. «Це не просто витік – таке небезпечне поєднання може забрати людське життя. В місті взагалі часто можна зустріти кабелі, які стирчать назовні та несуть страшну небезпеку», – наголосив керівник міста.

Комунальники запевняють, що кабелі, висунуті з ліхтарів, є не діючими та не несуть небезпеку для людини. Але керівництво міста цією відповіддю було незадоволено.

Перший заступник мера Іван Волошин пояснив комунальним службам, що незабаром запускається програма взаємодії посадовців Ужгорода та громади – проект «Відкрите місто» – і без системного підходу до проблем  на ресурс щодня будуть надходити десятки заяв. Він також голосив:

«Фото та відео біля таких місць робитимуть усі. Ви будете зашиватися, якщо не буде аналізу».

Матеріал сайту “Вся Закарпатська Правда”

Коментувати