План новобудови на Мукачівській

У соцмережі «Фейсбук» з’явилося повідомлення першого заступника міського голови Івана Волошина про новобудову на вулиці Мукачівській, неподалік «Ювентуса». Споруда викликала обурення громадян, було чимало обговорень. Після тривалих дискусій чиновника зі спеціалістами та власником будови вирішили, що зайвий поверх демонтують. Іван Волошин на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Сьогодні в мене був «день архітектури». Аналізували ситуацію з кількома спірними будовами (по яким у мережі ФБ точилися жваві дискусії). Одна з проблемних – по вулиці Мукачівській поряд з Ювентусом.

Я вже писав про те, що було з’ясовано, що забудовник «трошки відхилився від проекту» і надбудував зайвий поверх, що не могло не позначитися на видових характеристиках об’єкту та співвідношенні з іншими будовами. Виходили з спеціалістами на сам будівельний майданчик, щоб наочно проаналізувати проблему, потім запросив до себе власника. З паном Сергієм, досить довго дискутували, обмінялись думками (із сфери містобудування).

Хочу відзначити, що бізнесмен абсолютно адекватно віднісся до моїх аргументів, щодо важливості змін правил гри у питаннях хаотичних забудов та незаконного будівництва в Ужгороді, що дає надію на початок вирішення цих проблем! Домовились. Дійшли згоди щодо демонтажу зайвого поверху, та приведення будови у відповідність проекту.

P. S. Початок демонтажу через два дні, запрошую громадських активістів, журналістів та всіх зацікавлених зафіксувати цей історичний момент, так як це буде першим таким інцидентом!»

Коментувати