9

«ОЗГ Національна Поліція України» Князев, Цуцкірідзе, Стефанишин!

Як відомо 23.01.19 у мене та у близьких мені людей, на всіх підприємствах до яких я маю відношення, силами 60 працівників поліції, які прибули з Києва, а також більше ніж 100 закарпатських поліціянтів, були проведені обшуки, з усіма атрибутами «маскі-шоу». Це все було зроблено демонстративно, зверхньо, заблоковано роботу закладів, вилучено оргтехніку печатки та інші документи! Це все було зроблено не в справах, наприклад, розкрадання державної власності, корупції, отриманння хабаря чи «державної зради». Це було зроблено у сфабрикованій справі, де з’ясовують стосунки двоє людей у своїх бізнес-питаннях!

Дана ситуація, по своїй суті є цивільно-правовими відносинами і повинна вирішуватися в суді, але не у нашій країні! У нас можна просто занести в реформоване МВС 500 тисяч доларів США ( Князееву та Цуцкірідзе ) та розмістити «замовлення»на рейдерську атаку на опонента!

Коротко :

«29 січня ( через 6 днів після візиту), о 11 год 21 хв, керівнику слідчої групи, який перебував у приміщенні Ужгородського відділу поліції ГУНП у Закарпатській області, на його телефон, зателефонував раніше невідомий йому чоловік, який на російській мові, почав погрожувати фізичною розправою йому, його сім’ї, майну яке перебуває в його користуванні у звязку з тим, що він як слідчий працює по вказаній справі».

З огляду на це, слідчий, надаючи пояснення по ситуації, пов’язав дані дії з кримінальним провадженням № 12018000000000753 від 12.12.18.


Іншими словами – «ми робили обшуки у справі Івана Волошина, значить і погрожували мені від Волошина»
Відразу ж було порушено ще одне кримінальне провадження, де основним підозрюваним знову став хто? Правильно – Волошин 🙂

Були взяті в суді всі необхідні заходи, телефонні з’єднання і тд! Місцеві оперативники досить швидко вийшли на слід цих «телефонних терористів». З’ясувалося що вони виїхали в місто Перечин, придбали стартовий пакет на телефон, приїхали в Ужгород, здійснили телефонний дзвінок слідчому з погрозами і в подальшому позбулися телефону! Оперативники, отримали відео з камер спостереження магазину, де вони купляли карточку і там було чітко видно хто це був!

Виявилося, що цими «робінгудами», були відомі члени злочинного угрупування- яке під виглядом спортивної федерації та охоронної фірми, тривалий час займаються в нашій області кримінальними діяннями, такими як вимагання, наркоторгівля та кришування. Здавалося б все… злочин розкрито, час отримувати нагороди і заохочення… але!

«Не тут то было» – це ОЗГ діє в регіоні в тісній співпраці з керівництвом ГУНП в Закарпатської області, в лиці тепер вже колишнього начальника Р.Стефанишина, а цей «светоч оперативной смекалки», в свою чергу, дуже близький до головного поліціянта країни Сергія Князева ( це той що поляки на кордоні конфіскували 500 тисяч Євро не від його дружини ), настільки близький, що відповідальний за всякі ремонти/будівництва/сімейних маєтків генерала в Закарпатській області!

Але повернемось до телефонних терористів – призвіща цих красавців – Розман Василь та Саша Чубарев (на фото).

Тут нарисувалася ще одна проблемка, яка завадила «розкрити» цей злочин – рідний брат одного із цих ідіотів ( які переймалися обшуками у Волошина ), на момент події – начальник слідчого віддлу ужгородського РВП.
І якось не по феншую виходить – купа людей в поліції знає хто телефонував і погрожував, начальник «на короткой ноге» з лідером ОЗГ, рідний брат працівник поліції, а звинувачувати в цій ситуація Волошина… це занадто навіть для реформованої поліції! Навіть коли є замовлення від Бровдія!

Тому було прийнято соломонове рішення (не саджати ж до в’язниці близьких бандюганів, родичі яких ще і підлеглі Стефанишина ) – Роман Ігорович попросив праву руку начальника Головного Слідчого Управління НПУ Максима Цуцкірідзе ( праву руку Князева ) забрати справу в Київ і … спрятати подалі від прокуратури чи ДБР 🙂 про всяк випадок! Влада ж у нас нова, не дай боже зверне в бік очищення корупційного поліцейського кубла!

Зараз, тут, я прямо заявляю про злочин працівників поліції в лиці Князева, Стефанишина, Цуцкірідзе. Вони хотіли повісити на мене злочин (погроза працівнику правоохоронного органу), вчинений на замовлення Робія Бровді, представниками злочинного угрупування, близького до Стефанишина! А після того як виконавці засвітились, просто спрятали кримінальне провадження в Києві і вже рік нікуди його не рухають!

Але треба допомогти в очищенні поліції, тому ми з юристами сформували кілька зверненнь в ДБР та ГПУ про діяльність цього поліцейсько-бандитського ОЗГ, де найвищі посадовці займаються фабрикуванням кримінальних проваджень та приховуванням інших злочинів, а активними учасниками є працівники поліції найвищого рангу! Тут важливо щоб матеріали провадження випадково не втратились 🙂

Наступними опишу ситуацію з пострілами з гранатомету в будинок матері Робія Бровдія, а також занесення їй гранат! Будуть імена, паролі, явки, посади, статуси!

Буде цікаво! Не переключайтесь!

1

2 3 4 5 6 7 8 9 10

Коментувати