Максим Данчевський

Перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин спільно з дружиною Тамарою відвідали клубні змагання з карате та кікбоксингу Закарпатської обласної федерації «Шидокан». Підтримували своїх синів, які також брали участь у єдиноборствах. Сам прихильник спорту і здорового способу життя, чиновник описав, як звернув увагу на п’ятнадцятирічного бійця, який попри травму наполегливо готувався до двобою, вийшов на татамі  і врешті переміг суперника.  

Іван Волошин вважає, що саме з таких юнаків виростають справжні Чоловіки. Враженнями від побаченого поділився на своїй сторінці у Фейсбуку:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Учора цілий день провів у Падіюні, де проходили клубні змагання з карате і кікбоксингу, організовані Закарпатською обласною федерацією ШИДОКАН. Було багато учасників, маленьких і дорослих, дівчат і хлопчиків, серед яких і наші з Тамарою Сашка і Владік. Всі показали хороші, достойні результати. Слідкуючи за боями, я помітив одного хлопчика, який готувався до виступу. Звернув увагу на те, що в перервах між боями маленькі бійці гралися і дурачилися (діти є діти), а він в куточку старанно пробував відпрацьовувати удари, переміщуючись на одній нозі. Було видно, що інша нога у хлопчика травмована, сильно болить і на ній практично не може стояти. Це все продовжувалося не менше 2 годин. І ось його викликали на татамі, суперник вищий і більший. Якби він відмовився, всі б зрозуміли, йому навіть пропонували (я бачив), але він вийшов і переміг… на одній нозі! В ньому я побачив все – характер, силу волі, бажання перемоги, працьовитість. Звати хлопчика Максим Данчевський, 15 років. З таких виростають Мужчини, такі стають успішними в житті

P. S. І батьки Максима, і тренери (Mykhailo Godynets та Iryna Godynets) можуть гордитися таким вихованцем!»

 

Коментувати