Іван Волошин

Протягом останніх п’яти років жителів Ужгорода дедалі більше непокоїть тотальна засміченість нашого міста. Ця проблема є очевидною, як і те, що Сергій Ратушняк зовсім не переймається такими “дрібницями“: у нього елементарно на це не вистачає часу – ще не все вкрадено, не все пограбовано, повідомляє інтернет-видання “RegionTV”.

Забезпечення чистоти та порядку на вулицях Ужгорода (як одна з пріоритетних функцій) покладена на комунальне підприємство «Комунтранс», але складається таке враження, що у міста свої пріоритети, а у міського голови свої. Такий висновок можна зробити, спостерігаючи за діями та рішеннями Ратушняка  (в питаннях міського майна та земель), а, як приклад, приведемо ситуацію з “Комунтрансом”. На сьогодні цим підприємством керує «студент-професіонал» Євген Рахімов.

У своїх публікаціях ми вже акцентували увагу жителів міста та правоохоронних органів на тій схемі, яку вигадав Ратушняк для привласнення території та будівель «Комунтрансу», та висловлювали занепокоєння стосовно подальшої долі Є.Рахімова, який в результаті має відіграти у цій схемі роль «цапа-відбувайла».

Не дивлячись на те, що новоспечений директор, згідно з його ж заявою, за два тижні встиг зменшити збитковість «Комунтрансу» на 20% та суттєво покращив роботу підприємства, він (за вказівкою Ратушняка) все-таки вирішив продати майно цього комунального підприємства.

Таке його рішення тим більше дивує, оскільки нагальної потреби в цій реалізації немає, тому що податковий борг підприємства розстрочений, відповідно до мирової угоди з ДПІ, до 2015 року, а дебет з кредитом практично одинакові.

Всі ці факти були викладені в позовній заяві депутата міської ради  Ігоря Барана до Ужгородського міськрайонного суду.

Аналіз логіки дій Сергія Ратушняка по грабуванню комунального господарства міста Ужгород (в данному випадку – майна КП «Комунтранс») та системного запобігання цим процесам було ініційовано громадським об’єднанням «Антикорупція» (голова Волошин І.І.) та підтримано депутатом міської ради сьогоднішньої каденції Ігорем Бараном – єдиним депутатом, який послідовно стоїть на позиції відстоювання інтересів громади м.Ужгорода.

Для того, щоб “Комунтранс” за місяць до виборів (на яких, до речі, Сергій Ратушняк не має жодних шансів) не залишився без майна, депутатом І.Бараном було подано позов до суду про заборону реалізації майна комунального підприємства. Суд підтримав позицію депутата та виніс свою ухвалу. Цей випадок, як і випадок з басейном та з КП “Водоканал” – один з небагатьох, коли згуртованість громади міста дала можливість жорстко «вдарити по руках» знахабнілого «царька» Ратушняка.

Документ:

1 жовтня 2010 року Ужгородський міськрайонний суд розглянув позов депутата Ігоря Барана та своєю ухвалою заборонив проведення аукціону з продажу майна КП«Комунтранс»:

У світлі всіх цих подій та невпевненості (помітна в кожній дії та заяві) мера у своїх силах, стає зрозуміло, що мер Ратушняк за місяць до кінця своєї каденції вже не встигне поповнити свою колекцію сімейних активів майном “Комунтрансу”.

ПРЕВЕД, МЕДВЕД!  

Коментувати