Іван Волошин

Вчора у мережі «Фейсбук» від одного з мешканців Ужгорода пролунала пропозиція до першого заступника міського голови Ужгорода Івана Волошина щодо облаштування підземних переходів або ж світлофорів у районі вул. Льва Толстого біля магазину «Фокстрот» та  на пл. Жупанатській біля ЗОШ № 4.

Це питання давно турбує багатьох мешканців Ужгорода і стосується як пішоходів, так й автомобілістів. Такого типу пішохідні переходи спричиняють багато незручностей і небезпеки. Неодноразово на цих ділянках шляху створювались аварійні ситуації, небезпечні для життя. Тим паче, поблизу школи такий перехід є дуже ризикованим, а підземний перехід або ж контрольований світлофором буде дуже доречним.

Іван Волошин радо відгукнувся на таку пропозицію, запропонувавши створити соцопитування в мережі «Фейсбук»: задля того, щоб втілити в життя такі ідеї, йому необхідно почути думку небайдужих ужгородців щодо цієї проблеми.

Ось так через просте спілкування в соцмережах можна  помалу вирішуватися питання, які турбують  пересічних мешканців нашого міста. Для того, щоб “достукатися” до чиновників, не обов’язково розкладати намети.

За публікацією сайту “Вся Закарпатська Правда”

Коментувати