Іван Балога

Журналісти передачі «Схеми» провели ревізію реалізації міжнародного проекту щодо реконструкції національної пам’ятки архітектури в Ужгороді «Совине гніздо». На сайті радіо «Свобода» з цього приводу опублікували матеріал «Екс-соратники Балоги створили схему «освоєння» грошей ЄС поза законом – розслідування».

Заступник міського голови Іван Волошин прокоментував ситуацію на власній сторінці у ФБ, наголошуючи на значній ролі заступника міського голови Ольги Травіної у запуску проекту в нормальний робочий режим після діяльності ЄЦівського смотрящого за Ужгородом і данинозбирача В.Трикура:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Що це собі дозволяють журналісти “Радіо Свобода”? Що, вони не знають хто в Закарпатті “всех красивее и умнее”? Що вони не знали, що забави з бюджетними грошима (і грантовими), майном і т. д., які повязані з ЄЦ, – це не розкрадання, а “спасіння краю”??? Що, вони не в курсі, хто єдиний патріот на Закарпатті, а всі інші “чернь і лохи”? Та як вони посміли, ці журналюги!!!

P. S. 2.5 роки тому я публічно, через ФБ, побажав Балозі розвивати свою партію за допомогою таких “менеджерів”, як Трикур, якого Віктор Іванович присадив бути “смотрящим” за Ужгородом.

Цей гівнюк, будучи на посаді першого заступника міського голови, обклав даниною всіх – від Ужгородського пологового будинку до земельного відділу та ОКСУ (керівники практично всіх згодом потрапили під кримінал), мотивуючи потребами партії ЄЦ.

Випадок, показаний в сюжеті, міг стати найбільшою ганьбою та першим і останнім грантом від Європи у випадку стягнення грошей структурою Трикура. Завдяки нашим спільним зусиллям, в першу чергу Ольги Травіної, стало можливим запустити проект у нормальний робочий режим. Ми підключили прокуратуру до цього питання, яка в інтересах міської ради вступила в судовий спір.

Лише після цього почали з’являтися заяви лідерів ЄЦ про те, як вони “занепокоєні та глибоко стурбовані”, що не викликає у мене нічого, окрім сміху! Ще раз акцентую – проект продовжується лише завдяки заступнику міського голови Ользі Травіній.

Це уточнюю також для тих “нових молодих спеціалістів “, як собі будуть пробувати вішати медалі за цей проект, а в дійсності не мають до нього жодного відношення (окрім, звичайно, зарплатні в 1000 euro в місяць)».

Коментувати