119250782_243838006929753_3835453612678845063_n

Ну раз пішла така «петрушка» і спільнота зацікавилась моїм досвідом, розумінням та інсайдами в політичних реаліях регіону, то продовжу привідкривати ті частини «творчої» діяльності, які лідери та наближені до них депутати, воліли б не висвічувати.

Щоб приземлити ідеалістів-кандидатів, які вже приготувались «перевертати гори» і лише чекають на офіційне вручення мандатів, на цей раз вирішив не описувати, що і як відбувається в кулуарах ( бо завжди знайдуться ті, які піддають сумніву будь-які слова), а продемонструвати одне із засідань майнової комісії ужгородської міської ради (де я був секретарем), по земельних питаннях.

Варто зазначити, що події на відео відбувались в минулій каденції, деякі учасники подій, станом на сьогодні, вже не є депутатами. Разом з тим, запевняю Всіх – в такому самому стилі і сценаріях комісії проходять не тільки в Ужгороді.… якщо знаходяться люди, звичайно, які не бажають приймати участь в «обілечуванні» громадян в тих чи інших питаннях.

Коротко про те що на відео:

1. На комісію, де депутати збираються щоб вивчати питання та приймати рішення, один із депутатів-патріотів (який прекрасно співав гімн у вишиванці), приходить вже з аркушем, на якому вже все вирішено – сотні ужгородців відмовити в оформленні тих чи інших земельних питаннь а іншій сотні вирішити позитивно. Без жодної аргументації. Просто так!
2. На моє запитання хто це вирішив, відповідь була – Ми з хлопцями!
3. Колеги депутати все розуміють – подивіться на вирази обличчя!
4. При голосуванні, не дивлячись на те, що всі все розуміють що відбувається частина питаннь голосується навіть попри те, що кілька депутатів не голосували.
5. В подальшому я та ще одна депутатка, покинули засідання, тим самим зірвали комісію – депутат/патріот/рішала з хлопцями, просив депутатку передати право голосу для легалізації рішення комісії, вона відмовилась і пішла.
6. Всі питання були в подальшому проголосовані на сесії, ігноруючи відсутність рішення однієї із профільних комісії. Кінець історії.

Висновки :
1. Не має значення з якої ви партії.
2. Не має значення, чи співаєте ви гімн у вишиванках і чи були ви на Майдані.
3. Не має значення, чи ви ходите в краватці та білій сорочці, в яку церкву ходите, яка у вас зачіска і чи спілкуєтеь чистою українською мовою як справжній патріот.
4. Це все НЕ має значення, тому що десь там, замість Вас, все вирішать, а один із Ваших колег принесе вже готове рішення написане на папірчику і будуть вам цинічно посміхатися в лице, підраховуючи скільки після цієї сесії «американських президентів» їм буде передано на покращення життєвого рівня.
5. Але це все МАЄ значення, насправді, тому що буквально через рік-два вашої каденції, вам Всім будуть закидувати, що ви приймали участь в дерибанах, корупції, та харбарництві, тому що на всіх рішеннях будуть стояти ваші підписи… а не підписи «хлопців» та лідерів партії!
6. Чи я агітую не йти в депутати? Звичайно ж ні! Пробувати треба, змінювати ситуацію треба. Стояння на місці це регрес!… але важливо не потрапити в полон самообману і ілюзій.

P.S. Депутат-патріот в білій сорочці та з краваткою, який все «порішав з хлопцями», був на Майдані, керівник партійного осередку однієї із партій демократичного спрямування. «Борець з корупцією» та інше. Як був до цієї каденції ніким, так і після закінчення строку повноваженнь депутата повернувся до «базових налаштувань великого 0». Більше того поїхав з Ужгороду.

… так і живем!

Джерело: https://www.facebook.com/ivan.voloshyn/posts/3294858243932812

Коментувати