Іван Волошин

Журналіст одного з видань Сергія Ратушняка Анатолій Рошко у приватній телефонній розмові з кандидатом у депутати по виборчому округу №5 у місті Ужгород від партії “Єдиний Центр” Іваном Волошином повідомив, що готовий за грошову винагороду надати інформацію про осіб, які від імені Івана Волошина здійснюють підкуп виборців округу №5.

Нагадаємо, що кандидат у депутати по виборчому округу №5 у місті Ужгород від партії “Єдиний центр” Іван Волошин звернувся до правоохоронних органів із заявою, у якій просив ідентифікувати осіб, що здійснюють підкуп виборців від його імені та притягнути їх до відповідальності згідно з чинним законодавством.

З наближенням виборів в місті Ужгороді температура на політичному «термометрі» стає все вищою, незважаючи на глибоку осінь. Іншими словами, місто тремтить у передвиборчій лихоманці. Пересічні громадяни з острахом відзначають: навіть у період «гучної» «помаранчевої революції» не застосовувалися  настільки брудні піар-технології, відверті провокації та брехливі заяви «можновладців», чия каденція добігає кінця.

А все тому, що одного чудового дня кожен колишній політичний «важковаговик» раптом перетворився просто на одного з багатьох «кандидатів» на палубі дірявого човна, який розхитується, все більше наповнюючись водою. Ім’я цього човна – «Ужгород». Місто, яке з обласного центру, за допомогою багаторічної «турботи» діючого (поки що) мера Ратушняка, перетворилось на звалище сміття і, як наслідок, – людських надій. Тому й доводиться деяким претендентам на посаду міського голови вдаватися до незаконних та сумнівних дій, щоб схилити частину невпевнених, розчарованих у дієвості громадської думки, виборців, – ні, не на свій бік, оскільки похвалитися їм нічим(!), а хоча б виступити проти своїх політичних опонентів.

Один із засобів, який широко використовують такі «політичні трупи», – компроментація інших опозиційних кандидатів за допомогою брехливої інформації, яка поширюється на сторінках підконтрольних їм ЗМІ. Особливою «популярністю» у Сергія Ратушняка під час нинішніх «агітаційних перегонів» користується брехня про начебто підкуп виборців з боку опонентів. Всі вже чули «достовірні» плітки «кишенькових» журналістів діючого мера про підкуп виборців мікрорайону Радванка, яким начебто представники кандидата на посаду міського голови Віктора Погорелова пропонували по 200 грн за голос.

Оскільки ця інформація нічим і ніяк не була підтверджена, залишимо її наразі без коментарів. Тим більше, що від виборчого штабу Віктора Погорелова вже була направлена заява у правоохоронні органи з проханням розслідувати обставини цієї провокації.
Але пан Ратушняк не вгамовується. Брехливі гасла, брехлива піар-кампанія і звинувачення. Все відповідає його стилю. А що ще залишається робити? Зворотний відлік до 31 жовтня невблаганно клацає у його голові.

Стомлений від страху втратити “нагріте” крісло мера, Сергій Ратушняк спрямував свої останні сили на чергову мішень – постійного та принципового опонента у його спробах  розпродати комунальне майно міста, голову громадського об’єднання “Антикорупція», кандидата у депутати міської ради від партії «Єдиний Центр» Івана Волошина.

Знову та ж, остогидла усім, брехня про начебто підкуп виборців (фантазія та ресурс Ратушняка, як бачимо, вичерпались), але трошки за іншим сценарієм, ніж це запланував Сергій Ратушняк. Як тільки Івану Волошину стало відомо про те, що у мажоритарному виборчому окрузі №5, в якому він балотується у депутати міської ради, з’явились невідомі, які представляються його довіреними особами та пропонують майбутнім виборцям гроші, він офіційно повідомив про це громадськість на сторінках ЗМІ  і заявив про свою непричетність до подібних дій.

Цей «сіквел» комедії, яку розігрує діючий мер Ужгорода виглядав би поганою пародією на самого себе, якби… сценарій не мав продовження.

Не пройшло й дня, як за номером Івана Волошина зателефонував журналіст видання «ClipNews» Анатолій Рошко, за сумісництвом, зять колишнього начальника УСБУ Володимира Лизанця. Пан Рошко повідомив, що знає тих, хто начебто підкупає виборців від імені Волошина. На пропозицію кандидата у депутати звернутися до правоохоронних органів, він заявив, що там його ніхто не слухає. Тому Іван Іванович вирішив допомогти цьому «порядному» журналісту із «незаплямованою репутацією» відновити справедливість та надіслав заяву до начальника міськвідділу міліції міста Ужгорода Івана Цьоки з проханням відібрати у Анатолія Рошка пояснення, про відомі йому факти підкупу виборців.

Сподіваємось, що щойно народжене почуття відповідальності та честі не зрадить пану Рошку і він надасть всю необхідну інформацію, яка допоможе провести вибори без брудних компрометацій та фальсифікацій з боку деяких політичних сил (які наразі знаходяться при владі у місті Ужгороді). Заздалегідь дякуємо йому за це!

Хочеться додати наступне. Вибори – це не тільки демократичне право кожного громадянина оцінити дії попередньої влади та висловити свою думку стосовно нових особистостей та політичних сил. Це ще й поле найзапеклішої політичної боротьби, яка не знає компромісів. Чи то вибухи автомобілів, чи підкупи та брехня, чи то «ведмедизація» нашвидкоуруч зліпленими гіпсовими ідолами замість наведення чистоти у скверах та ремонту доріг – все це бачать ті, кому завтра потрібно буде зробити вирішальний крок у бік виборчих дільниць.

Ужгородці, шановні краяни! Не піддавайтесь на провокації! У нас не залишилось часу на довіру до тих, хто скомпрометував себе бездарним керівництвом, бездіяльністю, розпродажем міської землі та іншої власності на користь родичів та наближених осіб. Тепер вони використовують брудні політичні технології, показуючи справжнє «обличчя». Зробіть правильний вибір. У нас ще є шанс жити у тому квітучому Ужгороді, яким він був колись, повідомляє інтернет-видання “ВЗП”.

Коментувати